O nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne rozwiązania internetowe oparte na profesjonalnym designie, wykorzystując najnowsze technologie i trendy.

Zapraszam do współpracy!

Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również imponujące przykłady sukcesów w realizacji różnorodnych projektów. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu obsługę z najwyższej półki, która będzie przebiegała sprawnie i profesjonalnie.

W naszym zespole znajdują się specjaliści od marketingu, public relations, grafiki, programowania oraz fotografii. To drużyna, która stworzy rozwiązania, dostosowane dokładnie do Państwa potrzeb.

Ponadto, jako właścicielka firmy, cenię sobie współpracę ze środowiskiem naukowym, co pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami.

Naszymi klientami są zarówno polskie firmy, jak i przedsiębiorstwa zagraniczne. Jesteśmy dumni z długotrwałych relacji z naszymi klientami, którzy wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć.

W naszej pracy najważniejsze są fachowość, terminowość oraz przyjazna atmosfera. Każdy etap projektu może być przez Państwa kontrolowany tak, by mogli Państwo aktywnie uczestniczyć w jego tworzeniu. Naszym celem jest osiągnięcie obopólnego i pełnego zadowolenia z osiągniętych efektów.

Każdy projekt jest dla nas indywidualnym wyzwaniem merytorycznym i artystycznym, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze działania doskonale odzwierciedlały wymagania rynkowe.
Wciąż podążamy za najnowszymi trendami.

Zapraszam do kontaktu z naszą agencją marketingową, abyśmy mogli wspólnie odkryć potencjał Państwa marki i osiągnąć spektakularne rezultaty.

Katarzyna Gielarowska

Właścicielka

Kasia_Gielarowska_esense
Lata doświadczeń
0 +
Specjalistów
0
Zadowolonych klientów
0 +
Zrealizowanych projektów
0 +

Członkowie naszego zespołu uczestniczą
w przedsięwzięciu badawczym

Członkowie zespołu e-sense uczestniczą w przedsięwzięciu badawczym, którego celem było  porównanie działań HR realizowanych przez firmy w krajach wyszehradzkich (V4), czyli w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Zespół badawczy składający się z pięciu uniwersytetów z krajów V4 przeprowadził w 2023 roku badania w ponad dwóch tysiącach firm. Wyniki jednoznacznie pokazują, że pandemia zwiększyła świadomość na temat bezpieczeństwa i higieny pracy.

Ponad 75% firm z Węgier i ponad 70% firm z Polski wskazało, że zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy było ich największym wyzwaniem. Podobne postrzeganie bezpieczeństwa odnotowano także w Czechach i na Słowacji (zob. wyk. 1).

Więcej informacji o działaniach firm w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz szczegółowe wyniki badań znajdziesz na stronie projektu.

👉 Informacje o projekcie znajdziesz tutaj

Wykres 1. Bezpieczeństwa pracy jako wyzwanie dla firm w krajach Wyszehradzkich

wykres e-sense

Źródło: opracowanie na podstawie badań własnych

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Razem możemy wdrożyć kreatywne rozwiązania do Twojej firmy!