O nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne rozwiązania internetowe oparte na profesjonalnym designie, wykorzystując najnowsze technologie i trendy.

Zapraszam do współpracy!

Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również imponujące przykłady sukcesów w realizacji różnorodnych projektów. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu obsługę z najwyższej półki, która będzie przebiegała sprawnie i profesjonalnie.

W naszym zespole znajdują się specjaliści od marketingu, public relations, grafiki, programowania oraz fotografii. To drużyna, która stworzy rozwiązania, dostosowane dokładnie do Państwa potrzeb.

Ponadto, jako właścicielka firmy, cenię sobie współpracę ze środowiskiem naukowym, co pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami.

Naszymi klientami są zarówno polskie firmy, jak i przedsiębiorstwa zagraniczne. Jesteśmy dumni z długotrwałych relacji z naszymi klientami, którzy wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć.

W naszej pracy najważniejsze są fachowość, terminowość oraz przyjazna atmosfera. Każdy etap projektu może być przez Państwa kontrolowany tak, by mogli Państwo aktywnie uczestniczyć w jego tworzeniu. Naszym celem jest osiągnięcie obopólnego i pełnego zadowolenia z osiągniętych efektów.

Każdy projekt jest dla nas indywidualnym wyzwaniem merytorycznym i artystycznym, które doskonale odzwierciedla wymagania rynkowe. Wciąż podążamy za najnowszymi trendami.

Zapraszam do kontaktu z naszą agencją marketingową, abyśmy mogli wspólnie odkryć potencjał Państwa marki i osiągnąć spektakularne rezultaty.

Katarzyna Gielarowska

Właścicielka

Kasia_Gielarowska_esense
0 +
Lata doświadczeń
0
Specjalistów
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Zrealizowanych projektów

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Razem możemy wdrożyć kreatywne rozwiązania do Twojej firmy!